Hakkımızda


Enetki, ulaşılabilir veri ile doğru teknolojiyi bir araya getirerek, insanların ve kurumların zor sorunlarını çözmek maksadıyla, gerçek verilerin insan odaklı analizi için ürünler ve çözümler üretir. Bunu başarmak için tamamen interaktif insan odaklı analiz için katmanlı uygulamaları bir araya getirerek verileri entegre eder, yönetilebilir kılar ve güvence altına alır.

Büyük veri işleme, kullanıcı deneyimi tasarımı ve veri bilimi alanlarında, pratik ile uzmanlığı bir araya getiren ekiplerden oluşan köklü bir mühendislik firması olan Enetki, en zor sorunları çözmeye çalışan çözüm odaklı takımlar inşaa eder. Kısıtlama olmaksızın, merkezi olmayan ve her biri karar alma yetkisine sahip müstakil ekiplerle çalışır. Her bir ekip problemleri kendi kendine çözme özgürlüğüne sahiptir. Enetki'nin politikalaşma ego ve güç brokerlarına karşı hiçbir sorumluluğu yoktur.

"Toplam Kalite Yönetimini" yönetim felsefesi olarak benimsemiş savunma sanayii teknolojileri, iletişim ve dijital dönüşüm alanlarında uzman, deneyimli kadrosu ile danışmanlık, yazılım geliştirme, sistem entegrasyon ve donanım işlevlerini bütünleşik olarak sağlamaktır.

Ulusal ve uluslararası pazarda sürdürülebilir rekabetçi ve güvenilir firmalar arasında yer alarak dünyadaki tüm teknolojik yenilikleri izleyip, katma değerli ve inovatif ürünler ile üstün bir hizmet anlayışı sunmaktır.

Savunma Sanayii ve bilişim teknolojileri alanında; müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi, kaliteli hizmet anlayışı ile üstün ve yenilikçi yaklaşımlarla rekabetçi, güvenilir, yerli ve milli teknolojilerin geliştirilmesine katkı sağlamaktır.